KONKURS "ENERGOWŁADNI..."

Uczniowie klasy I, II, III brali udział w Ogólnopolskim Programie Edukacji Ekologicznej
„ŹRÓDŁA POZYTYWNEJ ENERGII WOKÓŁ NAS”.
Uczyli się, czym jest energia, skąd się bierze, jakie są jej źródła oraz jak z nią odpowiedzialnie postepować.
Poznali bohaterów programu- Energowładnych – bo tak się nazywają - Kropelka Amelka, Wiaterek Kacperek, Promyczek Patryczek oraz Pan Energizer.
Po omówieniu zajęć musieli wykonać prace plastyczne, które biorą udział w ogólnopolskim konkursie.
Wszystkie prace uczestników zamieszczone są na stronie www.energowladni.pl/konkurs w galerii prac: indywidualnych i zbiorowych.

Prosimy wszystkich o głosy na prace plastyczne naszych uczniów!

Prosimy głosować na stronie www.energowladni.pl/konkurs.
Głosowanie odbywa się w dniach od 9 -18 grudnia 2011 roku. Codziennie można oddać 1 głos na pracę indywidualną
i 1 głos na pracę zbiorową. Na autorów najciekawszych prac czekają nagrody m.in. wycieczka dla zwycięskiej klasy do Centrum Nauki Kopernik w Warszawie czy nowoczesny laptop dla autora najciekawszej pracy indywidualnej.

GALERIA PRAC