Impreza integracyjna dla klas 0-III z okazji Światowego Dnia Pluszowego Misia
w Szkole Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Starej Wsi

W dniu 25 listopada 2011 roku odbyła się Impreza integracyjna dla klas 0-III z okazji Światowego Dnia Pluszowego Misia.
Na imprezie obecna była pani dyrektor Agnieszka Staszewska.
    W tym dniu wszystkie dzieci przyszły do szkoły ze swoimi ulubionymi misiami. Imprezę rozpoczęły przedszkolaki zapraszając piosenką do wspólnej zabawy.
    Następnie dzieci poznały historię pluszowego misia oraz obejrzały prezentację multimedialną o najsławniejszych bajkowych misiach (Misiu Uszatku, Kubusiu Puchatku, Colargolu i innych).
Wzbogaciły także swoją wiedzę przyrodniczą o niedźwiedziach żyjących na wolności (grizli, niedźwiedziu brunatnym, polarnym, koali i pandzie).
Wszystkie klasy zaprezentowały wierszyki, piosenki i zabawy o misiach.
    Dużo radości sprawił dzieciom udział w konkursach, w których wykazywały się  zdobytą wiedzą o niedźwiedziach.
   Nie mniejszą atrakcją były zabawy zręcznościowe tj. zbieranie wykałaczek kuchenną rękawicą, wyjadanie miodu
z talerzyka i rysowanie portretu misia z zawiązanymi oczami i inne.
    Na zakończenie odbyły się wspólne tańce i pląsy przy „misiowych piosenkach”. Oczywiście nie zabrakło pamiątkowych zdjęć wszystkich dzieci z pluszakami.
    Imprezę przygotowały Hanna Zdulska wychowawczyni klasy 0 i Bogusława Gierlich wychowawczyni klasy II.