Dzień Ziemi

Niedawno w naszej szkole odbyły się obchody ŚWIATOWEGO DNIA ZIEMI. W programie były m. in.

• Przedstawienie o tematyce ekologicznej przygotowane przez uczniów klasy trzeciej.
  • Prezentacja roślin leczniczych przez przedstawicieli każdej klasy.
  • Prezentacja mody ekologicznej (stroje przygotowane były z surowców wtórnych).
  • Prezentacja plakatów „Nasza planeta - Ziemia" przygotowanych we wcześniejszym terminie przez uczniów każdej klasy.

Obchody zakończyły się smakowicie... Ostatnim punktem była bowiem degustacja zdrowej żywności oraz herbat ziołowych.

Dzięki tak rozbudowanemu programowi uczniowie dowiedzieli się wielu nowych i ciekawych rzeczy na temat planety,
na której przyszło nam żyć. Duży nacisk położony był na potrzebę segregacji odpadów.

Z niecierpliwością czekamy na kolejny Dzień Ziemi.

Ciekawskich odsyłamy do galerii, gdzie zamieszczone są zdjęcia z przebiegu uroczystości.