ŚLUBOWANIE KLASY PIERWSZEJ

28 października 2011 roku odbyła się w Szkole Podstawowej im. M. Konopnickiej w Starej Wsi ważna dla  maluchów i ich rodziców  - pierwsza szkolna uroczystość - ŚLUBOWANIE PIERWSZOKLASISTÓW. Pierwszaki pięknie przygotowały się do tej uroczystości, udowodnili wszystkim zgromadzonym, że zasługują na miano ucznia. Na dowód złożonego ślubowania odcisnęły swój palec jako podpis pod tekstem ślubowania. Rodzice uczniów klas pierwszych  aktywnie włączyli się w przebieg uroczystości:recytowali wiersze, obdarowali swoje pociechy słodkimi upominkami oraz przygotowali słodki poczęstunek w klasie. Honorowym gościem uroczystości był komendant policji w Białej Rawskiej p. Adam Kos, który obdarował pierwszaków odblaskami.

Uorczystość przygotowała wychowawczyni klasy I mgr Jolanta Furmańska