DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

18 października 2011 roku w naszej szkole odbyła się akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. W tym dniu uczniowie klas 4-6 pod opieką p. Justyny Lesiak oraz p. Magdy Borss przygotowali dla Pracowników szkoły przedstawienie. W tym miejscu na ręce Pani Dyrektor, Nauczycieli oraz Pracowników szkoły składamy najserdeczniejsze życzenia słowami:

„Dziś zaiste jest okazyja, iżby wyraźić nasze podziękowanie za uprawę tegoż ugoru, jakim są nasze uczniowskie czerepy. Niech Wać państwu snuje się żywot w pomyślności, a fortuna niech nie omija Waszego domostwa. Ty zaś, szlachetne zdrowie, ulubuj sobie naszych nauczycieli i wspieraj ich nadwątlone przez nas siły. Tego Wam życzą wdzięczne basałyki”

Anno Domini 2011