Dzień otwarty dla przedszkolaków

12 czerwca 2011 roku po raz kolejny w naszej szkole został zorganizowany Dzień Otwarty dla przedszkolaków. Tym razem najliczniej przybyli pięciolatkowie , którzy po raz pierwszy zostali objęci obowiązkiem rocznego przygotowania przedszkolnego.

Podczas spotkania dzieci obejrzały przedstawienie kukiełkowe pt. „Czerwony Kapturek idzie do szkoły” przygotowane przez nauczycieli klas I-III oraz występy muzyczno –taneczne w wykonaniu przedszkolaków
z oddziału przedszkolnego.

Dla wszystkich został przygotowany słodki poczęstunek, a dla przyszłych przedszkolaków drobne upominki. Potem były wspólne zabawy na placu zabaw.

Podczas Dnia Otwartego rodzice przyszłych przedszkolaków mogli zwiedzić szkołę i zapoznać się z jej zapleczem oraz wyposażeniem sal lekcyjnych, w których od września będą bawić się i uczyć ich pociechy. Była to również okazja do spotkania z przyszłym wychowawcą i rozmowy na temat podręczników i potrzebnych przyborów.