Światowy Dzień Pluszowego Misia

Dzieci z Oddziału Przedszkolnego w dniu 25 listopada 2010 roku uczciły Dzień Pluszowego Misia wspaniałymi zabawami, konkursami i piosenkami.
Zaprosiły do wspólnej zabawy panią dyrektor oraz swoje mamusie.
Najpierw przedszkolaki poznały historię powstania tego święta oraz postacie bajkowych misiów: Misia Uszatka, Misia Coralgola i Kubusia Puchatka.
Nie zabrakło gier, zabaw dla dzieci i mam. Wszystkie dzieci świetnie się bawiły udając niedźwiadki wyjadające miód
z talerzyków. Kolejna konkurencja wymagała niezwykłej zręczności, ponieważ trzeba było zbierać wykałaczki w wielkiej rękawicy, niby łapą niedźwiedzia.
Wychowawczyni przedszkolaków p. Jolanta Furmańska zorganizowała także  dwa konkursy plastyczne
pt. „ Mój kochany Pluszowy Miś” i „ Piernikowy Miś”, gdzie dzieci wykazały się niezwykłym talentem plastycznym.
Wyłoniono trzy I miejsca, które otrzymały Natalia Duczek, Wiktoria Tkaczyk i Aleksandra Stańczak,
a pozostali uczniowie otrzymali dyplomy za udział.