Dzieci kartki piszą!

W ostatnich dniach grudnia w SP im. Marii Konopnickiej w Starej Wsi ruszyła świąteczna akcja pisania kartek do chorych dzieci.
Wychowawcy każdej klasy otrzymali adresy dzieci oczekujących na listy.
Na apelu szkolnym przekazano uczniom informacje dotyczące wspierania chorych dzieci za pośrednictwem Marzycielskiej Poczty. Podano adres strony internetowej  i gorąco zachęcano do pisania. Niektórzy uczniowie pisali za pośrednictwem internetu, inni woleli pisać listy i kartki z życzeniami.
Na korytarzu szkolnym ustawiono wielką czerwoną skrzynkę marzycielskiej poczty, no i się zaczęło.
         W każdej klasie uczniowie wraz z wychowawcami wybrali po kilka adresów i napisane kartki wrzucano do skrzynki na korytarzu szkolnym. Następnie uroczyście otworzono skrzynkę i za pośrednictwem nauczycieli
listy i kartki zostały wysłane. Wśród kartek były również ręcznie zdobione, do niektórych dzieci zostały również wysłane paczki ze skromnymi upominkami świątecznymi. Wszyscy wspólnie stwierdzili, że miło jest dawać - a nie tylko brać. Chorym dzieciom obiecujemy kontynuację tej znajomości i życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.

Uczniowie wraz z nauczycielami ze SP w Starej Wsi.

Zapraszamy do galerii, gdzie można obejrzeć zdjęcia.