PRZEKAŻ 1 % PODATKU DLA SZKOŁY PODSTAWOWEJ W STAREJ WSI

Akcja 1%

Nie trzeba nic wpłacać! Wystarczy tylko zdecydować gdzie ma trafić 1% Twojego podatku (Waszej rodziny, przyjaciół). Jeżeli nie podejmiesz tej decyzji, o Twoich pieniądzach będą decydować inni! Wskaż w rocznym rozliczeniu PIT gdzie ma trafić Twój 1% podatku. Masz do tego prawo! Możesz skorzystać z programu do rozliczenia rocznego PIT 2013 – po wypełnieniu za jego pomocą PIT-u 1% trafi automatycznie na konto Stowarzyszenia "Przyjazna Szkoła" numer KRS 0000031762(pamiętaj o wpisaniu numeru i nazwy szkoły - Szkoła Podstawowa w Starej Wsi, 600000058284 ).

Przekaż 1% NA SZKOŁĘ SWOJEGO DZIECKA, KTÓRĄ CHCESZ WSPIERAĆ!

Wystarczy w deklaracji PIT wpisać nazwę organizacji, podać jej numer KRS i podać 1% podatku. To wszystko - żadnych dodatkowych dokumentów, procedur ani czekania. Urząd Skarbowy zajmuje się resztą sam.

Poniżej wzór jak wypełnić PIT w tym roku.

1. Przekaż 1% podatku wybranej placówce.
Na przykładzie formularza PIT 37:
- należy wpisać w pole 123: 0000031762
- w polu 124: należy wpisać obliczony 1% Twojego podatku,
w polu 125 należy wpisać: Szkoła Podstawowa w Starej Wsi, 600000058284.

Możesz też :
2. Wydrukować „Poświadczenie przekazania 1%” i uzupełnić.
3. Oddać druk do szkoły, której chcesz pomóc, przekazując 1%. To przyśpieszy procedurę skorzystania z tych środków. W innym wypadku będziemy musieli czekać na informację z urzędów skarbowych.