KONKURS WIEDZY MITOLOGICZNEJ

Dnia 26 marca 2013 odbył się w naszej szkole konkurs wiedzy mitologicznej „Jeden dzień ze starożytności”, w którym brali udział uczniowie klas 5-6. Natomiast klasa czwarta wspaniale dopingowała poszczególne drużyny.

W pierwszym etapie konkursu wzięły udział cztery grupy. W wyniku zaciętej rywalizacji zasłużone zwycięstwo zdobyli Strażnicy ognia. Natomiast w indywidualnych zmaganiach wygrała Sandra Deptuch z klasy piątej, drugie miejsce zajął Rafał Różański, natomiast trzecie Agata Walczak – również uczniowie klasy piątej. Wszyscy uczestnicy byli nie tylko wspaniale przygotowani merytorycznie, ale również zaprezentowali się w strojach bogów i boginek greckich, dzięki czemu mogliśmy poczuć magię starożytności i spędzić jeden dzień na boskim Olimpie.