Obchody Dnia Edukacji Narodowej

15.10.2009 r. w naszej szkole obchodzono Dzień Edukacji Narodowej. Uroczystość rozpoczęła się akademią, której motywem przewodnim było hasło: „Za trud, za serce, za uśmiech - nauczycielom dziękujemy".
Była ona skierowana do nauczycieli i pracowników administracyjnych w ramach podziękowania za ich codzienny trud. W akademii wzięli udział uczniowie klas IV-VI, którzy zaprezentowali pokaz mody dla nauczycieli, po czym były piosenki, życzenia i podziękowania. Następnie nauczycielom zostały wręczone kwiaty od Samorządu Uczniowskiego i Rady Rodziców.
Po części artystycznej głos zabrała pani dyrektor Agnieszka Staszewska, która odczytała życzenia od burmistrza Miasta Biała Rawska pana Bogdana Pietrzaka. Na koniec uroczystości pani Staszewska wręczyła nagrody dyrektorskie następującym paniom: Bogusławie Gierlich,  Jolancie Gałązce, Hannie Zdulskiej i Justynie Lesiak. Obchody Dnia Edukacji Narodowej zakończono słodkim poczęstunkiem dla nauczycieli zorganizowanym przez Radę Rodziców.

Opracowała: Justyna Lesiak